KUP TERAZ zlewozmywak
z systemem level  i wybierz swój GRATIS!

SPRAWDŹ

Kopenhaga 

Kopenhaga

Seria Kopenhaga - funkcjonalność w dobrym stylu 

Lubisz nowoczesne rozwiązania? Seria zlewozmywaków granitowych Kopenhaga łączy modny design z funkcjonalnością. Zdecyduj się na wyposażenie w dobrym stylu i ciesz się kuchennymi obowiązkami każdego dnia.

Dlaczego warto wybrać zlewozmywaki z serii Kopenhaga?

Zależy Ci na kompaktowym rozwiązaniu? Zlewozmywaki granitowe Kopengaha zapewniają maksymalną użyteczność bez względu na wielkość kuchni. Jeżeli cenisz wygodę podczas zmywania, postaw na produkty z serii Kopenhaga. Każdy model optymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń.

Głęboka komora gwarantuje komfortowe zmywanie nawet bardzo dużych naczyń. Seria Kopenhaga pozwoli Ci dopasować obszar zmywania do Twoich potrzeb dzięki możliwości powiększenia obszaru ociekacza. Masz dość przecierania zlewu kilka razy dziennie? Raz na zawsze zapomnij o częstym sprzątaniu obszaru wokół zlewu i nieestetycznych plamach. Bateria umieszczona na płaszczyźnie ociekacza ułatwia utrzymanie porządku

Cienkie ranty i delikatne żłobienia na ociekaczu sprawiają, że zlew zyskuje nowoczesny wymiar. Powierzchnia zlewozmywaka, która dyskretnie wystaje ponad blat nadaje minimalistyczny i elegancki charakter Twojej kuchni. Postaw na wyposażenie w dobrym stylu. 

Seria Kopenhaga to zlewozmywaki o wielkościach dopasowanych do różnych potrzeb - od kompaktowego zlewu do małej kuchni, przez zlewozmywak, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, aż po komfortowy dwukomorowy wariant. Wybierz wielkość dopasowaną do Twoich potrzeb i ciesz się niezawodnym zlewem przez lata.