Primagran

Zlewozmywaki do szafki od 40 cm 

Przeczytaj więcej o zlewach granitowych do szafek od 40 cm

Najmniejsze zlewozmywaki granitowe od Primagran pasują do szafek kuchennych już od 40 centymetrów szerokości. Oznacza to, że możesz cieszyć się jakością, funkcjonalnością i niezwykłym designem granitowego zlewu także w małej kuchni lub aneksie kuchennym. Taki kompaktowy model zlewozmywaka idealnie sprawdzi się w małogabarytowych oraz trudno ustawnych kuchniach, nie zajmując zbyt wiele miejsca i pozostawiając więcej przestrzeni dla innych kuchennych sprzętów. To świetne rozwiązanie, zwłaszcza kiedy na co dzień korzystasz z pomocy zmywarki i nie potrzebujesz dużej przestrzeni do zmywania naczyń.

Pięć uniwersalnych odcieni zlewu na szafkę 40 centymetrową, pozwala na dopasowanie wybranego modelu do każdej kuchni, jednocześnie podkreślając jej styl i charakter. Dodatkowo w naszym sklepie oferujemy baterie granitowe lub chromowane i akcesoria, dzięki którym uzupełnisz swój zlew 40 centymetrowy o dopasowany kolorystycznie dozownik na płyn czy praktyczny syfon z korkiem automatycznym. Wysoka jakość i przystępna cena tych niewielkich, ale niezwykle funkcjonalnych zlewów do małej szafki sprawia, że jeśli podczas poszukiwań odpowiedniego modelu kierujesz się przede wszystkim względami ekonomicznymi, nie musisz wybierać pomiędzy wysoką jakością a niską ceną. Zlewy Primagran są produkowane w Polsce z wysokiej jakości żywic i kruszyw mineralnych. Wybierając zlewozmywak do szafki od 40 cm, otrzymasz aż 35 lat gwarancji, dzięki której masz pewność, że Twój zlew będzie wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia i gwałtowne zmiany temperatury. Dodatkowo codzienna pielęgnacja zlewozmywaka z granitu nie składa się z wielu zabiegów. W naszym sklepie znajdziesz także środki do jego pielęgnacji, dzięki którym bez wysiłku utrzymasz zlew w doskonałej kondycji przez wiele lat.

Jeśli masz pytania dotyczące pielęgnacji lub wyboru zlewozmywaka, zapraszamy do kontaktu z nami oraz na bloga Primagran.

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Ociekacz
Kształt komory głównej
Status