Primagran

Zlewozmywaki białe 

Dowiedz się więcej o białych zlewozmywakach Primagran

Zależy nam, by kuchnia była przytulna i pięknie urządzona, ponieważ mówi się, że jest sercem domu. To prawda, zazwyczaj spędzamy w tym pomieszczeniu dużo czasu i powinniśmy czuć się w nim jak najbardziej komfortowo. Bogactwo stylów wnętrzarskich sprawiło, że standardowe rozwiązania przestały wystarczać. Białe zlewozmywaki Primagran© doskonale sprawdzają się w wielu kuchennych aranżacjach, zarówno nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych.

Biały zlew, skomponowany z baterią kuchenną w tym samym kolorze, będzie idealnie pasował do kuchni w stylu prowansalskim, gdzie duży nacisk kładziony jest na jasną kolorystykę. Można także zainspirować się stylem glamour i postawić na kontrast, zestawiając biały zlew kuchenny z czarną armaturą. Istnienie wielu kuchennych aranżacji oraz uniwersalność bieli sprawia, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Wśród naszej oferty zlewów kuchennych można wyróżnić proste modele jednokomorowe, takie jak Ryga, Genewa czy Oslo. To dobry wybór w aneksie kuchennym lub kuchni o małym metrażu, ponieważ ich niewielki rozmiar pozwala na oszczędność miejsca. Mediolan, Rzym, Praga czy San Francisco to przykłady modeli jednokomorowych z ociekaczem pozwalającym na wygodne suszenie sztućców, naczyń, a nawet większych garnków. Osoby, które szukają białych zlewów półtorakomorowych, z pewnością zainteresują się modelem: Nowy Jork, Madryt, Sydney, Paryż czy Sewilla. Zlewozmywaki dwukomorowe, takie jak: Bergen oraz Kopenhaga, to doskonały wybór do większej kuchni. Ciekawym rozwiązaniem są modele narożne: Katania i Monaco, które pozwalają na oszczędność miejsca, a jednocześnie przyciągają uwagę.

Wbrew pozorom, biały zlewozmywak nie jest bardziej podatny na przebarwienia i zacieki, a wszystko dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów - granitowego kruszywa oraz żywicy. Aby zadbać o porządek stanowiska kuchennego, warto zredukować ilość postawionych na nim rzeczy do minimum, dlatego polecamy dobranie dozownika na płyn lub mydło. Występuje on w kilku kolorach, dzięki czemu można go dowolnie dopasować do zlewu w białym kolorze.