Antybakteryjność

Zlewy Primagran poddane działaniu naturalnej technologii 

Potwierdzona laboratoryjnie technologia, gwarantujące jeszcze skuteczniejszą ochronę przed bakteriami w Twojej kuchni.

Antybakteryjność
Ultrafresh

Primagran to firma rodzinna - z autopsji wiemy, że kuchnia to strategiczne pomieszczenie każdego domu, a jej wyposażenie wykorzystywane jest czasem w dość niekonwencjonalny sposób. To w kuchni każdego dnia toczy się życie, dlatego nasze zlewozmywaki produkujemy z najwyższą starannością, z najwyższej jakości materiałów dostarczonych od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wszystkie detale i za cel stawiamy sobie to, aby każdy nasz produkt potwierdzał nasze zapewnienia o jakości.

Taką samą strategię stosujemy w kwestii bezpieczeństwa, dlatego podjęliśmy współpracę z największą firmą w obszarze dodatków antybakteryjnych i antygrzybicznych na świecie. Marka Ultra-Fresh jest znana i ceniona w ponad 60 krajach, a konsumenci typują ją jako zaufanego lidera w wielu branżach związanych z codziennym użytkowaniem np. materace, wkładki do butów, odzież sportowa, deski do krojenia, a także zlewy kuchenne i łazienkowe.

Jak działa technologia ultra fresh?

Na wczesnym etapie produkcji zlewów Primagran, do mieszanki składającej się z żywicy i wypełniaczy mineralnych, dodawany jest roztwór koloidalny srebra, który zostaje rozprowadzony równomiernie w całej strukturze zlewozmywaka. Pozostaje on aktywny przez cały okres użytkowania, nie ulegając starciu ani spłukiwaniu się z jego powierzchni tak jak w przypadku stosowania powłok antybakteryjnych.

Antybakteryjna technologia pozwala jeszcze skuteczniej chronić przed bakteriami, pozostawiając Twoją strefę zmywania bezpieczną dla wszystkich członków rodziny. 

Wizualizacja technologii Ultra-Fresh przedstawiona w przekroju poprzecznym zlewu - struktura srebra, która wypełniła cały zlew wewnątrz jak i na powierzchni.

Poznaj wszystkie korzyści poddania zlewów Primagran działaniu technologii ultra fresh

Dodatek Ultra-Fresh CA-16, który wykorzystywany jest w procesie produkcji zlewów Primagran posiada aprobatę Oeko-Tex, świadczącą o tym, że jest to produkt bezpieczny dla skóry człowieka oraz posiada aprobatę do kontaktu z żywnością.

  •      Nasze zlewy chronione są przed szkodliwym działaniem bakterii, grzybów i pleśni
  •      Zlewy Primagran zawierają aktywne jony srebra w celu ochrony przed niepożądanym zapachem
  •      Produkt chroniony jest przed degradacją i plamami
  •      Zlew posiada antybakteryjne właściwości

Bezpieczeństwo i antybakteryjność potwierdzona została wynikami badań wykonanymi w specjalistycznym i nowoczesnym laboratorium w Toronto według międzynarodowych metod badawczych: AATCC, ASTM, ISO,JIS. Sprawdź szczegóły:

Certyfikat Antybakteryjności Ultra Fresh (zobacz certyfikat)

AATCC Ocena przeciwgrzybicza (zobacz sprawozdanie)

Ocena antybakteryjna próbek Primagran (sprawdź ocenę)

ITA-TEST w Warszawie (zobacz atest)

Wyniki badań laboratoryjnych

ilość bakterii na cm2 po 24 godzinach x 100 000

ilość bakterii na cm2 po 24 godzinach x 100 000