Zlewozmywaki do szafki narożnej 

 • Zlew granitowy grafitowy Monaco
  449,00 zł W magazynie
  9 Recenzje

  PRODUKT DOSTĘPNY W PIĘCIU KOLORACH Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco biały. BIAŁY Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco beżowy.  BEŻ Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco szary. SZARY Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco grafitowy.  GRAFIT Zdjęcie katalogowe Zlewozmywak Monaco czarny. CZARNY

  Wymiary

  970 x 490 mm Szafka od 80 cm

  Zobacz kolor

  449,00 zł
 • Zlew granitowy Katania
  399,00 zł W magazynie
  30 Recenzje

  PRODUKT DOSTĘPNY W PIĘCIU KOLORACH BIAŁY BEŻ SZARY GRAFIT CZARNY

  Wymiary

  835 x 495 mm Szafka od 60 cm

  Zobacz kolor

  399,00 zł

Przeczytaj więcej o zlewach kuchennych do szafek narożnych

Zlewozmywaki rogowe to jedno z bardziej popularnych rozwiązań dla małych i trudno ustawnych kuchni. Ułatwiają rozmieszczenie poszczególnych elementów kuchennego wyposażenia w taki sposób, aby każdy centymetr blatu był rozsądnie wykorzystany. Zlew w szafce narożnej to 1,5 komorowe modele z ociekaczem. Duża komora z zaokrąglonymi brzegami pozwala na swobodne mycie i płukanie naczyń. Komora pomocnicza sprawdzi się podczas mycia warzyw i owoców, może również posłużyć do odkładania sztućców lub segregowania naczyń. Zlewozmywak do szafki narożnej Primagran jest także wyposażony w ociekacz, który służy jako miejsce do odkładania umytych naczyń. Dostępne modele różnią się od siebie kształtem i kolorami, dzięki którym z łatwością zaaranżujesz przestrzeń do zmywania w ciekawy i niebanalny sposób. Biały zlewozmywak z granitu może wspaniale harmonizować z kuchnią w stylu skandynawskim, a model w kolorze szarości lub ciemnego grafitu wspaniale dopasować się do kuchni w stylu nowoczesnym.

Wysoką jakość naszych zlewozmywaków granitowych uzyskujemy dzięki wykorzystaniu do ich produkcji sprawdzonych materiałów: kruszyw mineralnych oraz żywic. Jakość naszych zlewów potwierdzamy 35- letnią gwarancją, którą otrzymuje każdy klient podczas zakupu. Wszystkie zlewy powstają w Polsce i spełniają wszystkie standardy jakości. Zlewozmywaki Primagran są odporne na uszkodzenia mogące powstać podczas codziennego użytkowania oraz zarysowania. Nie straszne są im również barwiące napoje takie jak sok z buraków czy wino, a także gwałtowne zmiany temperatur. Dodatkowo nie wymagają pracochłonnej pielęgnacji, lecz systematycznego przecierania po zakończonym zmywaniu lub rozlaniu silnie barwiącego płynu. Do każdego zlewozmywaka narożnego, możesz dopasować funkcjonalną baterię granitową, chromowaną lub z wyciąganą wylewką. Dodatkowo polecamy uzupełnić zestaw o praktyczne akcesoria w postaci syfonu z korkiem automatycznym lub dozownika na płyn, które ułatwią zmywanie.

Jeżeli masz problem w doborze optymalnego zlewu do szafki narożnej, skontaktuj się z nami - chętnie pomożemy w wyborze.

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Kształt komory głównej