Primagran

Zlewozmywaki beżowe 

Przeczytaj więcej o beżowych zlewach kuchennych Primagran

Wiemy, jak ciężko jest urządzić kuchnię swoich marzeń. Jeśli szukasz odmiany od klasycznego chromowania, zlewozmywaki granitowe oferują kilka niebanalnych rozwiązań, dzięki którym zmienisz oblicze swojej kuchni. Beżowe zlewy pięknie komponują się z bateriami kuchennymi w tym samym kolorze, ale pozwalają również a kontrastowe zestawienie ich z chromowaną lub czarną armaturą.

Beżowy zlewozmywak to niekonwencjonalny wybór, ale okazuje się, że świetnie dopełnia większość stylizowanych wnętrz. Szczególnie warto uzupełnić nim kuchnię w stylu rustykalnym, gdzie pięknie będzie współgrał z drewnianymi elementami. Pasuje również do przytulnego stylu prowansalskiego, w którym królują jasne kolory.

Modele Ryga, Genewa i Oslo to jednokomorowe zlewozmywaki, które zajmują niewiele miejsca - z tego powodu doskonale sprawdzają się w małych kuchniach czy aneksach kuchennych. Zlewy takie jak Barcelona, Ibiza czy Mediolan, zawierają dodatkowy ociekacz, dzięki czemu suszenie naczyń czy dużych garnków nie będzie stanowiło już problemu. Modele półtorakomorowe, czyli Paryż, Valencia 1.5, Sewilla czy Nowy Jork, są idealnym połączeniem między wielkością, a funkcjonalnością. Posiadaczom dużych kuchni polecamy z kolei zlewozmywaki dwukomorowe - Kopenhaga lub Bergen. W naszym asortymencie posiadamy również modele narożne takie jak Katania czy Monaco. Są one dobrym rozwiązaniem, które pozwala na zaoszczędzenie dodatkowego miejsca.

Zastosowanie najlepszej jakości materiałów, pozwoliło uzyskać nam nieprzeciętną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania oraz zmiany temperatur. Beżowe zlewy kuchenne Primagran© są także odporne na przebarwienia i nieestetyczne zacieki. Nasze produkty mogą być też uzupełnione o formułę antybakteryjności, której aktywne jony srebra chronią zlew przed działaniem szkodliwych mikroorganizmów oraz niwelują nieprzyjemne zapachy. Przydatnym dodatkiem może być też dozownik na płyn do mycia naczyń lub mydło. Występuje on w sześciu wersjach kolorystycznych, więc z łatwością można go dopasować do beżowego zlewu.