Zlewozmywaki do szafki od 50 cm 

W ofercie zlewozmywaków granitowych Primagran, pasujących do szafek o szerokości od 50 centymetrów znajdziesz modele prostokątne, okrągłe lub owalne. Oferujemy modele z ociekaczem lub bez w kilku uniwersalnych kolorach (białym, beżowym, szarym, grafitowym oraz czarnym), dzięki którym dopasujesz zlewozmywak do charakteru swojej kuchni. Granitowe zlewozmywaki w białym kolorze świetnie sprawdzą się w stylowej skandynawskiej kuchni z jasnym drewnianym blatem i nie tylko. Zlewy w kolorach szarości będą doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej kuchni na wysoki połysk. Matowa, grafitowa powierzchnia będzie doskonale współgrać z lustrzanym połyskiem kuchennych mebli. Natomiast beż sprawdzi się w kuchni urządzonej w stylu rustykalnym.

Zlewozmywaki granitowe do szafki 50 cm cechuje nie tylko stylowy design, ale również wysoka jakość, której jesteśmy pewni. Każdy zlew 50 cm otrzymuje od nas gwarancję wytrzymałości i odporności na uszkodzenia na długie lata. Nasze zlewozmywaki są także odporne na zabrudzenia, dzięki czemu z łatwością utrzymasz je w czystości. Do zlewozmywaka do szafki 50 cm możesz dobrać również baterię, która będzie współgrać ze stylem i kolorem zlewu. Wybrane modele zlewozmywaków możemy również pokryć antybakteryjną formuła, która zabezpieczy je przed rozwojem bakterii i grzybów. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz chronić siebie i swoją rodzinę przed drobnoustrojami rozwijającymi się w wilgotnym środowisku. Specjalna formuła składa się aktywnych cząsteczek srebra i w przeciwieństwie do innych rozwiązań, nigdy nie traci swoich właściwości. Polecamy uzupełnić zlewozmywak do szafki 50 cm nie tylko o baterię, ale również o pozostałe praktyczne akcesoria, które ułatwią zmywanie: syfon automatyczny i dozownik na płyny dopasowany kolorystycznie do wybranego modelu zlewozmywaka.

Jeśli zastanawiasz się który zlew do szafki 50 centymetrowej będzie dla Ciebie najlepszy oraz które akcesoria wybrać– zachęcamy do kontaktu z nami!

Filtruj

Status
Liczba komór
Kształt komory głównej