Primagran

Zlewozmywaki do szafki od 50 cm 

Przeczytaj więcej o zlewach kuchennych do szafek od 50 cm

W ofercie sklepu Primagran posiadamy szeroki wybór zlewozmywaków granitowych dopasowanych do szafek o szerokości 50 centymetrów. Nasze produkty dostępne są w kilku uniwersalnych kolorach - czarnym, grafitowym, szarymbeżowym oraz białym. Pozwala to na perfekcyjne dopasowanie zlewu do armatury kuchennej i aranżacji kuchennego wnętrza. Jego gładka, półmatowa powierzchnia wyróżnia się wysoką estetyką i doskonale komponuje się z resztą wyposażenia wnętrza.

Zlewozmywaki granitowe do szafki 50-centymetrowej występują w kilku różnych kształtach - prostokątnym, kwadratowym lub też okrągłym. Posiadamy również modele wyposażone w funkcjonalny ociekacz. Dobrze dobrany zlew 50 cm jest dużym ułatwieniem podczas codziennych obowiązków w kuchni. Dzięki niemu nie tylko możliwe jest komfortowe mycie dużych garnków i blach, ale także wstępna obróbka żywności.

Zlewozmywak do szafki 50 wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Do jego produkcji użyto kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz nagłe zmiany temperatur. Powierzchnia zlewu granitowego jest wyjątkowo gładka, co pozytywnie wpływa na utrzymanie jej w czystości. Każdy wybrany model może być dodatkowo wzbogacony o formułę antybakteryjną, która uniemożliwia rozwój niebezpiecznych mikroorganizmów, w tym grzybów i bakterii.

Dostępne w naszej ofercie zlewy granitowe do szafek 50-centymetrowych są łatwe w samodzielnym montażu. Wyposażone są w niezbędne otwory montażowe, których ilość może być zwiększona na życzenie – dla wybranych modeli. W asortymencie sklepu Primagran znajdują się także funkcjonalne i praktyczne akcesoria, które jeszcze bardziej zwiększą ergonomię miejsca roboczego - syfon automatyczny i dozownik na płyn do mycia naczyń. Skompletowany zestaw nie tylko ułatwia wykonywanie obowiązków, ale również znacząco podnosi estetykę wnętrza. Jeżeli zastanawiasz się, który zlew do szafki 50-centymetrowej najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni - skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania!