Primagran
Primagran
Primagran
Primagran

Ochrona 

 • Antybakteryjność
  <
  >
  69,00 zł 119,00 zł
  Antybakteryjność

  Oryginalna mieszanka z nanocząsteczkami srebra zapewniająca wysoką ochronę przeciwbakteryjną zlewom Primagran. Skuteczność działania antybakteryjnej powłoki została potwierdzona laboratoryjnie. Takie rozwiązanie pozwoli ochronić ciebie i twoją rodzinę przed rozwojem bakterii, którym sprzyja szczególnie wilgotne środowisko zlewozmywaka. Antybakteryjna mieszanka nanocząsteczek srebra wykazuje właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, dodatkowo nie powodując przy tym alergii. W przeciwieństwie do innych zlewów z „antybakteryjną powłoką” lub zwykłymi jonami srebra, powłoka Primagran nigdy nie ulega wytarciu i tym samym nie traci swoich właściwości. Jest to możliwe dzięki wypełnieniu całej powierzchni zlewozmywaka cząsteczkami srebra. Niezawodność działania antybakteryjnej mieszanki Primagran została potwierdzona badaniami laboratoryjnymi. Badania te zostały przeprowadzone w Specjalistycznym Laboratorium Badawczym ITA-TEST w Warszawie. Antybakteryjna mieszanka Primagran posiada właściwości:bakteriobójcze grzybobójcze nie powoduje alergii zapewnia bezpieczeństwo całej rodzinieCertyfikat antybakteryjności znajduje się w na stronie Certyfikaty i atesty.

  4.94/5 (5558 Opinii)
  69,00 zł 119,00 zł
 • Wieczysta gwarancja
  <
  >
  69,00 zł 119,00 zł
  Wieczysta gwarancja do zlewozmywaka

  Dotyczy tylko zlewozmywaków Primagran, przedłuża on gwarancję na korpus na dożywotnią. Wiemy, że nasze zlewozmywaki to produkty wysokiej jakości, które będą służyć w Waszych kuchniach przez długie lata. Dzięki temu, że stosujemy materiały najwyższej klasy i opieramy proces produkcji na najnowszych technologiach, dajemy gwarancję niezawodności naszych produktów. Chcemy, żebyście wiedzieli, że zakup zlewozmywaków Primagran to najlepszy możliwy wybór. To, dlatego o naszych standardach i jakości nie boimy się mówić głośno i potwierdzać tego stosownymi dokumentami. Każdy z modeli naszych zlewów do kuchni może być objęty wieczystą gwarancją. Obejmuje ona m.in. wady produkcyjne i wady materiałowe. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z kartą gwarancji wieczystej jeszcze przed zakupem zlewozmywaka Primagran. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego mailowego lub telefonicznego kontaktu z naszym działem BOK, który odpowie na wszystkie pytania.

  4.98/5 (567 Opinii)
  69,00 zł 119,00 zł
 • Zestaw: Antybakteryjność + wieczysta gwarancja
  <
  >
  99,00 zł 209,00 zł
  Zestaw: Antybakteryjność + wieczysta gwarancja

  Wieczysta gwarancja do zlewozmywakaSpokój na zawsze Wysoka jakość produktu Odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczneDotyczy tylko zlewozmywaków Primagran, przedłuża on gwarancję na korpus na dożywotnią. Wiemy, że nasze zlewozmywaki to produkty wysokiej jakości, które będą służyć w Waszych kuchniach przez długie lata. Dzięki temu, że stosujemy materiały najwyższej klasy i opieramy proces produkcji na najnowszych technologiach, dajemy gwarancję niezawodności naszych produktów. Chcemy, żebyście wiedzieli, że zakup zlewozmywaków Primagran to najlepszy możliwy wybór. To, dlatego o naszych standardach i jakości nie boimy się mówić głośno i potwierdzać tego stosownymi dokumentami. Każdy z modeli naszych zlewów do kuchni może być objęty wieczystą gwarancją. Obejmuje ona m.in. wady produkcyjne i wady materiałowe. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z kartą gwarancji wieczystej jeszcze przed zakupem zlewozmywaka Primagran. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego mailowego lub telefonicznego kontaktu z naszym działem BOK, który odpowie na wszystkie pytania. Antybakteryjność Oryginalna mieszanka z nanocząsteczkami srebra zapewniająca wysoką ochronę przeciwbakteryjną zlewom Primagran. Skuteczność działania antybakteryjnej powłoki została potwierdzona laboratoryjnie. Takie rozwiązanie pozwoli ochronić ciebie i twoją rodzinę przed rozwojem bakterii, którym sprzyja szczególnie wilgotne środowisko zlewozmywaka. Antybakteryjna mieszanka nanocząsteczek srebra wykazuje właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, dodatkowo nie powodując przy tym alergii. W przeciwieństwie do innych zlewów z „antybakteryjną powłoką” lub zwykłymi jonami srebra, powłoka Primagran nigdy nie ulega wytarciu i tym samym nie traci swoich właściwości. Jest to możliwe dzięki wypełnieniu całej powierzchni zlewozmywaka cząsteczkami srebra. Niezawodność działania antybakteryjnej mieszanki Primagran została potwierdzona badaniami laboratoryjnymi. Badania te zostały przeprowadzone w Specjalistycznym Laboratorium Badawczym ITA-TEST w Warszawie. Antybakteryjna mieszanka Primagran posiada właściwości:bakteriobójcze grzybobójcze nie powoduje alergii zapewnia bezpieczeństwo całej rodzinieCertyfikat antybakteryjności znajduje się w na stronie Certyfikaty i atesty.

  4.91/5 (135 Opinii)
  99,00 zł 209,00 zł