Zlewy prostokątne 

Zlewy prostokątne

Praktyczny zlewozmywak kuchenny powinien być dopasowany do aranżacji całej kuchni. To dlatego wśród wielu modeli oferowanych przez Primagran znajdziesz popularne zlewy prostokątne. Kształt należący do najpowszechniejszych modeli armatury kuchennej pozwala nie tylko na bezproblemowy dobór większości mebli kuchennych, ale też gwarantuje komfort codziennej eksploatacji. W naszym asortymencie znajdziesz modele różniące się wymiarami, kolorami i detalami konstrukcyjnymi.

Zlew prostokątny - klasyczna elegancja i funkcjonalność

Szeroki wybór zlewozmywaków w prostokątnej formie wynika z ich dużej funkcjonalności. Taka forma świetnie pasuje do większości mebli kuchennych, tworząc z nimi estetyczny komplet. Regularny kształt gwarantuje komfort użytkowania w czasie mycia naczyń lub płukania produktów spożywczych. Dodatkowo zlew prostokątny jest wygodny w czyszczeniu. Modele tego typu doskonale odnajdują się w kuchniach utrzymanych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Bogata oferta zlewów różnego typu i rozmiaru

W Primagran znajdziesz zlewy prostokątne w rozmaitych wersjach. Główne różnice dotyczą ich wielkości. Wymiary powierzchni użytkowej, w tym ewentualnego ociekacza, decydują o tym, czy konkretny model będzie pasował do określonej szafki. Wielkość wiąże się też z liczbą komór, od której zależy komfort codziennego użytkowania. Do dużej kuchni warto wybrać zlew dwukomorowy, podczas gdy w mniejszych wnętrzach wystarczający będzie zlew prostokątny jednokomorowy. W wielu modelach z ociekaczem możesz wybrać stronę jego montażu.

Wysoka jakość i trwałość zlewów prostokątnych

W Primagran znajdziesz zlewy prostokątne wykonane przede wszystkim z wysokogatunkowego granitu. Połączenie kruszyw mineralnych i wyselekcjonowanych żywic decyduje o ich nieprzeciętnej wytrzymałości. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę. Dzięki temu zlew prostokątny zachowuje estetyczny wygląd nawet przy regularnej eksploatacji. W sprzedaży pojawiają się również zlewy prostokątne stalowe. Nierdzewna stal szlachetna jest równie odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie czynników termicznych i chemicznych.

Zlew podwieszany czy nablatowy?

W Primagran możesz wybierać modele zależnie od sposobu montażu. Znajdziesz u nas zlewy prostokątne podwieszane, które są przeznaczone do montażu w szafce. Ich elementy nie są widoczne na blacie, co pozwala zachować maksymalną schludność. Są to modele głębokie, dające wysoki komfort użytkowania i chroniące przed zachlapaniem mebli. Klasyczne zlewy nablatowe są dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu wybierzesz model o odpowiednim designie, proporcjonalnie pasujący do aranżacji.

Zlewy w różnych wersjach kolorystycznych

Oferowane przez Primagran zlewy prostokątne są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Poza klasyczną czernią granitu proponujemy modele beżowe, białe, szare, grafitowe. Możesz więc z łatwością skomponować zlew prostokątny z meblami kuchennymi i całą aranżacją pomieszczenia. Jest to opcja szczególnie cenna w przypadku zlewów nablatowych. Natomiast dostępne modele stalowe zachowują swój naturalny kolor stali, który w ostatnim czasie zdecydowanie wraca do mody!