Zlewy kwadratowe 

Zlewy kwadratowe

Ze względu na swoją prostą formę zlewy kwadratowe są popularne niemal tak samo jak modele prostokątne. Często trudno nawet określić występujące między nimi różnice. W Primagran oferujemy zlewy kwadratowe w różnych odsłonach. Poszczególne modele różnią się wyglądem i funkcjonalnością. Wszystkie są jednak wykonane z tego samego surowca. Wysokogatunkowy granit zapewnia im wytrzymałość i daje Ci gwarancję, że armatura przez długi czas zachowa swoją estetykę. W naszej ofercie bez problemu znajdziesz zlew kwadratowy dostosowany do Twoich potrzeb i pasujący do aranżacji!

Wysoka jakość wykonania a trwałość i estetyka

W Primagran dominują zlewy granitowe, które powstają z surowca będącego połączeniem kruszyw mineralnych i żywic. Otrzymywany jest efektowny i wytrzymały materiał doskonale nadający się do produkcji armatury kuchennej. Każdy zlewozmywak kwadratowy jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, ale też na działanie wysokich temperatur, co ma znaczenie szczególnie podczas gotowania i odcedzania potraw. Ponadto zlewy granitowe są odporne na działanie większości dostępnych na rynku, łagodnychśrodków czyszczących. Ułatwia to ich pielęgnację. Warto jednak pamiętać, że dla zachowania estetycznej powierzchni zlewu, zaleca się codzienne mycie go ciepłą wodą i płynem do naczyń.

Modele podblatowe i nablatowe

Nowoczesne zlewy granitowe są dostępne w postaci podblatowej i nablatowej. Rodzaj montażu wpływa przede wszystkim na kwestie wizualne. Elementy modeli nablatowych są widoczne na zewnątrz mebla. W takiej sytuacji szczególnie istotne jest, żeby wybrać zlewozmywak kwadratowy w kolorze pasującym do aranżacji kuchni, głównie do otaczających go mebli. Weź również pod uwagę, że ten typ armatury wymaga więcej przestrzeni na blacie. Zlewy podblatowe zostawiają natomiast więcej wolnego blatu do zagospodarowania w inny sposób.

Oferta zlewozmywaków kwadratowych Primagran

W Primagran znajdziesz zlewy kwadratowe różniące się przede wszystkim rozmiarem i akcesoriami. Oferujemy zlewozmywaki kwadratowe pojedyncze i dwukomorowe, nablatowe oraz podwieszane. Dopasuj je nie tylko do stylu, w jakim urządzona jest kuchnia, ale też do swoich preferencji! W naszej ofercie znajdziesz też zlew kwadratowy wyposażony w ociekacz, który stanowi dodatkową przestrzeń do odkładania umytych naczyń lub osuszania produktów spożywczych. Opcja wyboru strony montażu ociekacza dodatkowo odnosi funkcjonalność zlewu.

Zlewy w różnych kolorach do wyboru

Decydując się na armaturę z naszego sklepu, możesz wybrać zlewozmywak kwadratowy o odpowiadającej Ci barwie. Wszystkie modele są dostępne w kolorze białym, beżowym, szarym, grafitowym lub czarnym. Dzięki temu możesz wybrać dokładnie taki zlew kwadratowy, który estetycznie wkomponuje się w aranżację Twojej kuchni. Dopasuj odcień nie tylko do koloru ścian czy mebli, ale też do ogólnego stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Beżowe i białe zlewozmywaki świetnie pasują do wnętrz klasycznych i skandynawskich, a ciemne modele sprawdzą się m.in. w kuchni industrialnej.

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Ociekacz