Zlewy do szafki od 50 cm 

Zlewy do szafki od 50 cm

Przeczytaj więcej o zlewozmywakach do szafki od 50 cm

W ofercie sklepu Primagran posiadamy szeroki wybór zlewozmywaków granitowych dopasowanych do szafek o szerokości 50 centymetrów. Nasze produkty dostępne są w kilku uniwersalnych kolorach - czarnym, grafitowym, szarymbeżowymbiałym. Pozwala to na perfekcyjne dobranie zlewu do armatury kuchennej i aranżacji kuchennego wnętrza. Gładka, półmatowa powierzchnia zlewu wyróżnia się wysoką estetyką i doskonale komponuje się z resztą wyposażenia wnętrza.

Zlewozmywaki granitowe do szafki 50-centymetrowej występują w kilku kształtach - prostokątnym, kwadratowym lub okrągłym. W asortymencie znajdziesz również modele wyposażone w funkcjonalny ociekacz. Dobrze dobrany zlew 50 cm jest dużym ułatwieniem podczas codziennych obowiązków w kuchni. Komfortowo umyjesz duże naczynia, garnki i blachy czy opłuczesz owoce i warzywa. 

Zlewozmywak do szafki 50 cm wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Do jego produkcji użyto kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz nagłe zmiany temperatur. Gładka powierzchnia zlewu granitowego ułatwia utrzymanie czystości w Twojej kuchni. Każdy wybrany model może być dodatkowo wzbogacony o formułę antybakteryjną, która chroni przed rozwojem niebezpiecznych mikroorganizmów, w tym grzybów i bakterii.

Dostępne w naszej ofercie zlewy granitowe do szafek 50-centymetrowych są łatwe w samodzielnym montażu. Zapewniamy niezbędne otwory montażowe, które pozwolą Ci dopasować zlewozmywak do Twoich potrzeb. W asortymencie sklepu Primagran znajdziesz funkcjonalne i praktyczne akcesoria, które jeszcze bardziej zwiększą ergonomię miejsca roboczego - syfon automatyczny i dozownik na płyn do mycia naczyń. Skompletowany zestaw nie tylko ułatwia wykonywanie obowiązków, ale również znacząco podnosi estetykę wnętrza. Jeżeli zastanawiasz się, który zlew do szafki 50-centymetrowej najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni - skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania!

Sprawdź również:

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Kształt komory głównej