Zlewy do szafki od 40 cm 

Zlewy do szafki od 40 cm

Przeczytaj więcej o granitowych zlewozmywakach do szafki od 40 cm

Najmniejsze zlewozmywaki granitowe od Primagran pasują do szafek kuchennych już od 40 centymetrów szerokości. Oznacza to, że możesz cieszyć się jakością, funkcjonalnością i niezwykłym designem granitowego zlewu także w małej kuchni lub aneksie kuchennym. Kompaktowy model zlewozmywaka sprawdzi się w małogabarytowych oraz trudno ustawnych kuchniach. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca i zapewnia więcej przestrzeni dla innych kuchennych sprzętów. Wygodne rozwiązanie, zwłaszcza kiedy na co dzień korzystasz z pomocy zmywarki i nie potrzebujesz dużej przestrzeni do zmywania naczyń.

Pięć uniwersalnych odcieni zlewozmywaka do szafki 40 cm, pozwala dopasować model do każdej kuchni. Podkreśla jej styl i charakter. Dobierz baterie granitowe lub chromowane i akcesoria, dzięki którym uzupełnisz swój zlew do szafki 40 cm o dopasowany kolorystycznie dozownik na płyn czy praktyczny syfon z korkiem automatycznym. Postaw na niewielkie, ale funkcjonalne rozwiązanie. Nie musisz wybierać pomiędzy wysoką jakością a niską ceną. Zlewy Primagran produkujemy w Polsce z wysokiej jakości żywic i kruszyw mineralnych. Wybierz zlewozmywak do szafki od 40 cm i otrzymaj aż 35 lat gwarancji. Zyskujesz pewność, że Twój zlew będzie wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia i gwałtowne zmiany temperatury. Dodatkowo codzienna pielęgnacja zlewozmywaka z granitu zajmie Ci kilka minut. W naszym sklepie znajdziesz środki do jego pielęgnacji, dzięki którym z łatwością utrzymasz zlew w doskonałej kondycji przez wiele lat.

Jeśli masz pytania dotyczące pielęgnacji lub wyboru zlewozmywaka, zapraszamy do kontaktu z nami oraz na bloga Primagran.

Sprawdź również:

Filtruj

Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Ociekacz