Beżowe zlewy kuchenne 

Beżowe zlewy kuchenne

Przeczytaj więcej o zlewozmywakach granitowych beżowych Primagran

Wiemy, jak trudno jest urządzić kuchnię swoich marzeń. Jeśli szukasz odmiany od klasycznego chromowania, zlewozmywaki granitowe oferują kilka niebanalnych rozwiązań, dzięki którym zmienisz oblicze swojej kuchni. Zlewozmywak granitowy beżowy komponuje się z bateriami kuchennymi w tym samym kolorze, ale pozwala również na kontrastowe zestawienie ich z chromowaną lub czarną armaturą.

Beżowy zlewozmywak to niekonwencjonalny wybór, ale okazuje się, że świetnie dopełnia większość stylizowanych wnętrz. Szczególnie warto uzupełnić nim kuchnię w stylu rustykalnym, gdzie pięknie będzie współgrał z drewnianymi elementami. Pasuje również do przytulnego stylu prowansalskiego, w którym królują jasne kolory.

Modele Ryga, Genewa i Oslo to jednokomorowe zlewozmywaki, które zajmują niewiele miejsca - z tego powodu doskonale sprawdzają się w małych kuchniach czy aneksach kuchennych. Zlewy takie jak Ibiza czy Mediolan, zawierają dodatkowy ociekacz, dzięki czemu suszenie naczyń czy dużych garnków nie będzie stanowiło już problemu. Modele półtorakomorowe, czyli Paryż, Sewilla czy Madryt, są idealnym połączeniem między wielkością, a funkcjonalnością. Posiadaczom dużych kuchni polecamy z kolei zlewozmywaki dwukomorowe - na przykład model Bergen. W naszym asortymencie posiadamy również zlewozmywaki narożne takie jak model Monaco. Są one dobrym rozwiązaniem, które pozwala na zaoszczędzenie dodatkowego miejsca.

Zastosowanie najlepszej jakości materiałów, pozwoliło uzyskać nam nieprzeciętną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania oraz zmiany temperatur. Zlewozmywak granitowy beżowy Primagran© zapewnia odporność na przebarwienia i nieestetyczne zacieki. Nasze produkty mogą być też uzupełnione o formułę antybakteryjną z aktywnymi jonami srebra, która chroni zlew przed działaniem szkodliwych mikroorganizmów oraz niweluje nieprzyjemne zapachy. Przydatnym dodatkiem może być też dozownik na płyn do mycia naczyń lub mydło. Występuje on w pięciu wersjach kolorystycznych, więc z łatwością można go dopasować do beżowego zlewu.

Sprawdź również inne zlewozmywaki:

oraz 

Filtruj