Zlewozmywaki do szafki od 60 cm 

Wyświetla 1 - 16 z 16 produktów

Przeczytaj więcej o zlewach kuchennych do szafek od 60 cm

Duże rodzinne zlewozmywaki standardowo montuje się w szafkach o szerokości 60 centymetrów. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zlewów 60 centymetrowych. Proponujemy zlew na szafkę 60 centymetrów w modelu 1,5 i 2 komorowym. Dzięki głębokim komorom i znacznym wymiarom zlewozmywaki są funkcjonalnym sprzętem, w którym bez problemu można umyć większe naczynia i garnki, a także przygotować produkty do gotowania. Nasze sprzęty wyróżniają się wysoką jakością, oryginalnym designem oraz bogatą gamą kolorystyczną.

Proponujemy zlewozmywaki 60 centymetrowe w pięciu podstawowych i uniwersalnych kolorach: czarnym, grafitowym, szarym, beżowym oraz białym. Zlew kuchenny do szafki 60 centymetrowej dostępny jest w różnych kształtach od klasycznego prostokąta, przez kwadrat, aż do zlewów okrągłych. W naszej ofercie znajdziesz też zlew z ociekaczem do szafki 60 centymetrowej, a także całą gamę modeli bez ociekacza. Zlewozmywak granitowy do szafki 60 centymetrów nie jest tylko estetycznym, ale i praktycznym sprzętem.

Produkty z oferty Prima Gran wykonane są z dobrej klasy materiałów mineralnych. Granit, z którego są zbudowane, zapewnia, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, bardzo dobrze znoszą skrajne temperatury oraz nie są wrażliwe na czyszczące detergenty chemiczne. Na każdy z modeli znajdujących się w naszej ofercie dajemy 35 - letnią gwarancję. Zlew 60 centymetrowy wyposażony jest w standardowe otwory montażowe, na życzenie możemy zwiększyć ich ilość. Jego standardowy wymiar sprawia, że łatwo zainstalować go w uniwersalnej zabudowie kuchennej, przez co szafki kuchenne nie muszą być wykonywane na wymiar.

Dodatkowo w naszym sklepie zlewozmywak szerokość 60 centymetrów można wyposażyć w praktyczne akcesoria kuchenne, takie jak syfony, środki do pielęgnacji, dozowniki oraz baterie kuchenne. Pozwalają one na aranżację funkcjonalnej i estetycznej strefy zmywania w każdej kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami zlewozmywaków granitowych do szafki 60 centymetrów. W przypadku pytań służymy radą i pomocą.

AKCEPTUJ

Nasza strona internetowa używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawieńprzeglądarki dla plików cookie oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w POLITYCE PRYWATNOŚCI.