Zlewozmywaki do szafki od 45 cm 

Zlewozmywaki do szafki 45 centymetrów to najpopularniejsze sprzęty kuchenne, które sprawdzają się zarówno w aneksach kuchennych, małych kuchniach, jak i w dużych pomieszanych, w których strefa zmywania wyposażona jest w zmywarkę do naczyń. Zlew 45 centymetrów to model jedno lub półtorakomorowy, dostępny z ociekaczem lub bez niego. Te małe zlewozmywaki granitowe idealnie sprawdzają się we wnętrzach, gdzie liczy się każdy centymetr blatu roboczego oraz tych, gdzie chce się ograniczyć liczbę i wielkość sprzętów. Każdy ze zlewów na szafkę 45 centymetrów znajdujących się w naszym sklepie wykonany jest z granitu.

Dzięki zastosowaniu tego materiału są one trwałe i odporne, a także wyróżniają się ciekawym i eleganckim designem. Podstawowymi zaletami granitowych zlewozmywaków jest ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Każdy z modeli objęty jest 35- letnią gwarancją, dzięki czemu sprzętem można cieszyć się przez długie lata. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów sprawia, że zlewozmywaki granitowe do szafki 45 centymetrów nawet po kilku latach nie tracą swojej oryginalnej barwy oraz nie widać na nich zarysowań.

Małe zlewozmywaki granitowe występują w różnorodnych kształtach, od tradycyjnych prostokątnych, przez kwadratowe, aż do okrągłych i owalnych. Zlew do małej kuchni produkowane jest również w klasycznych kolorach pasujących do każdego wnętrza. W ofercie Primagran dostępne są zlewy na szafkę 45 centymetrów w kolorze białym, beżowym, szarym, grafitowym oraz czarnym. Bogata, a zarazem uniwersalna gama kolorystyczna sprawia, że zlewozmywak 45 centymetrów doskonale spisuje się w każdym wnętrzu, bez względu na styl jego aranżacji. Zaletą małych zlewozmywaków granitowych jest również ich atrakcyjna cena. Zlew na szafkę 45 centymetrów sprzedawany jest ze specjalnie wykonanymi otworami, które pozwalają na łatwy i samodzielny montaż. Do zlewozmywaków do małej kuchni proponujemy również szeroki wybór akcesoriów, m.in. baterie kuchenne czy dozowniki na płyn do mycia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zlewów na szafkę 45 centymetrową.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Filtruj

Status
Szerokość zlewozmywaka
Liczba komór
Kształt komory głównej