Primagran

Zlewozmywaki do szafki od 45 cm 

Przeczytaj więcej o zlewach kuchennych do szafek 45 cm

Zlewozmywaki dopasowane do szafek o szerokości 45 centymetrów, to niewielkie rozwiązania, które sprawdzą się zarówno w aneksach kuchennych, małych kuchniach, jak i dużych pomieszczeniach, w których strefa zmywania wyposażona jest już w zmywarkę do naczyń. Zlewy do szafek 45-centymetrowych występują w modelach jednokomorowych. W ofercie znajdują się również modele wyposażone w praktyczny ociekacz. Zlewy granitowe Primagran dostępne są w kilku uniwersalnych kolorach - czarnym, grafitowym, szarym, beżowym i białym. Poszczególne modele różnią się też od siebie kształtami: od prostokątnego aż do okrągłych czy owalnych. Pozwala to na estetyczne dopasowanie wyposażenia do wymarzonej stylistyki wnętrza.

Zlewozmywaki granitowe do szafek 45-centymetrowych to idealne rozwiązanie we wnętrzach, gdzie liczy się każdy centymetr blatu roboczego. Jednocześnie, umożliwiają one komfortowe mycie naczyń oraz wstępną obróbkę żywności. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów - kruszywa granitowego oraz żywicy poliestrowej, w wyniku czego są odporne na uszkodzenia mechaniczne, utratę koloru oraz nagłe zmiany temperatur. Małe zlewozmywaki z granitu są trwałym i wytrzymałym wyposażeniem, które sprawdza się przez długie lata intensywnego użytkowania.

Każdy z modeli zlewozmywaków dopasowanych do szafek 45-centymetrowych może być wzbogacony o formułę antybakteryjną. Opiera się ona na działaniu jonów srebra, które zapobiegają rozwojowi niebezpiecznych mikroorganizmów - bakterii oraz grzybów. Dodatkowo, zapobiega to wytwarzaniu się nieprzyjemnego zapachu. Formuła jest w całej strukturze zlewu 45 cm, dzięki czemu jest aktywna w trakcie całego czasu użytkowania zlewu.

Zlewozmywaki kuchenne dopasowane do szafek 45-centymetrowych sprzedawane są ze standardowymi otworami, które pozwalają na łatwy i samodzielny montaż. Na życzenie Klienta – w niektórych modelach zlewów na szafkę 45 – możemy zwiększyć ilość wykonanych otworów. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, dlatego są one objęte aż 35-letnią gwarancją niezawodności. W sklepie Primagran dostępne są także funkcjonalne akcesoria, takie jak: syfon automatyczny czy dozownik na płyny. W razie wątpliwości czy pytań w kwestii naszych produktów - zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!