Rysunki techniczne

W Primagran dbamy nie tylko o najwyższą jakość produktu, ale także o komfort naszych Klientów. Nasz szeroki asortyment zawiera 20 modeli granitowych zlewozmywaków kuchennych, w różnych rozmiarach i kształtach. Posiadamy w ofercie zarówno zlewy przeznaczone do małych szafek, jak i do tych większych, a nawet narożnych. Bogactwo wyboru sprawia, że dobranie idealnego produktu może wydawać się skomplikowane i trudne.

Z myślą o ułatwieniu wyboru, oferowane przez nas zlewozmywaki oraz baterie kuchenne uzupełnione zostały o rysunki techniczne. Pokazują one dokładnie nie tylko ogólne wymiary danego produktu, ale także wielkość każdego mniejszego elementu. Rysunki techniczne stanowią wielkie ułatwienie przy planowaniu przestrzeni kuchennej, a także podczas montażu.

Pragniemy podkreślić, że samodzielny montaż produktów Primagran jest niezwykle prosty. Wielkim ułatwieniem niewątpliwie jest instrukcja oraz prezentowane przez nas filmy instruktażowe. W dalszym ciągu masz pytania odnośnie naszych produktów? Napisz do nas - odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości!

 

Barcelona

Genewa


Mediolan

BERGEN


Oslo

Ibiza


San Francisco

Praga


Valencia

RYGA

ryga.jpg


Madryt

Sydney


Paryż
paryz_1.jpg

Sewilla


Nowy Jork

Kopenhaga


Monaco

Katania