Dostawa i płatność

-- Dostawa -- 

Dostarczamy za pośrednictwem DHL na terenie Polski. Istnieje możliwość wysyłki zagranicznej po indywidulanym ustaleniu z Biurem Obsługi Klienta.

Wysyłamy w 2 dni robocze, przesyłka powinna zostać dostarczona następnego dnia po wysyłce, ale uzależnione jest to od firmy kurierskiej. Po spakowaniu i wygenerowaniu etykiety automatycznie otrzymasz na wskazany podczas zamówienia email - wiadomość z adresem do śledzenia paczki. 

Nasze przesyłki zlewów są ubezpieczone. 

Przesyłka Express - ustawia nam Twoje zamówienie na początku kolejki pakowania co skraca czas oczekiwania na wysyłkę.

PrzedpłataPobraniePrzedpłata + Express
Akcesoria15.0020.0049.00
1 Zlew + Akcesoria39.0049.0049.00
2 Zlew + Akcesoria78.0098.0098.00
3 Zlew + Akcesoria117.00147.00147.00
4 Zlew + Akcesoria156.00196.00196.00
5 Zlew + Akcesoria195.00245.00245.00
6 Zlew + Akcesoria234.00294.00294.00
7 Zlew + Akcesoria273.00343.00343.00
8 Zlew + Akcesoria312.00392.00392.00
9 Zlew + Akcesoria351.00441.00441.00
10 Zlew + Akcesoria390.00490.00490.00

-- Płatność -- 

W naszym sklepie oferujemy Ci kilka sposobów płatności:

- Przelew tradycyjny - w mailu otrzymasz instrukcje z numerem konta i kwotą do przelewu

- Płatność za pobraniem - zapłać przy odbiorze

- Szybkie płatności -  realizowana za pośrednictwem PayU, w wielu opcjach:

   - Płatność szybkim przelewem - wybierz bank z listy i zapłać 

   - Płatność kartami kredytowymi

   - Płatność Blik

Wpłata na rachunek bankowy:

Primagran Sp. z o.o.
Żuławki 15C
82-103 Stegna

Nr konta bankowego:

02 1050 1764 1000 0023 5480 6842

prosimy w tytule przelewu wpisać numer zamówienia

Drogi Kliencie jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami poprzez:
telefon: +48 58 500 5 600 pocztę elektroniczną: bok@primagran.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz wątpliwości dotyczące zakupów.

Dziękujemy, 

Zespół Primagran