Certyfikaty i atesty

W naszej firmie najważniejsze jest zadowolenie Klienta, dlatego dbamy, by nasze produkty spełniały wszystkie oczekiwania. Nasze granitowe zlewozmywaki kuchenne objęte są Certyfikatem Gwarancyjnym, który zapewnia 35-letnią gwarancję niezawodności. Nasze wyroby wyprodukowane są z najwyższej jakości kruszywa granitowego oraz żywicy, dzięki czemu wyróżniają się na tle konkurencji ponadprzeciętną wytrzymałością.

Z dumą pragniemy podkreślić, że Primagran jest jedyną marką w branży, która została 3-krotnie wyróżniona prestiżowym Laurem Konsumenta oraz 2-krotnie zdobyła wyróżnienie Konsumenckiego Lidera Jakości. Zadowolenie Klientów widoczne jest również na portalu opiniotwórczym Ceneo, gdzie w ciągu kilku lat zdobyliśmy ponad 10000 pozytywnych opinii. Cieszymy się, że nasze zlewozmywaki i baterie kuchenne spełniły oczekiwania tak dużego grona Klientów.

Bezpieczeństwo naszych produktów zostało także potwierdzone przez niezależne jednostki badawcze, do których należy między innymi Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny. Posiadane przez nas atesty potwierdzają, że oferowane zlewy granitowe i baterie kuchenne spełniają niezbędne wymagania higieniczne oraz są w pełni bezpieczne.