Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zakupów

Staramy się, aby czuli się Państwo w naszym sklepie bezpiecznie i abyście uważali nasz sklep za miejsce udanych zakupów. Spełniamy standardy ecommerce w zakresie jakości towarów (oryginalny, zapakowany towar objęty gwarancją) oraz obsługi transakcji:

  • zapewniamy możliwość wyboru sposobu przesyłki
  • towar dostarczamy odpowiednio zapakowany, właściwie i czytelnie oznaczony oraz zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Ochrona danych osobowych

Dbamy także o właściwe przechowywanie danych osobowych. Nasz sklep spełnia warunki „Ustawy o Ochronie Danych Osobowych” pod względem prawnym i technicznym. Jest chroniony protokołem bezpieczeństwa SSL, a Państwa dane są szyfrowane. Mamy podobne zabezpieczenia jak strony banków internetowych.

Przy transakcji zbieramy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Jeśli nie wyrażą Państwo zgody na otrzymywanie newslettera lub mailingu, nie będziesz ich dostawać. Zapewniamy, że dane osobowe są bezpieczne i że nie zobaczy ich osoba trzecia.

Dajemy maksimum bezpieczeństwa zakupów. Macie Państwo aż 100 dni na bezproblemowy zwrot towaru i zwrot kosztów zakupionego zlewu lub innego produktu! Jesteśmy solidną firmą stawiająca na profesjonalizm i zadowolenie naszych Klientów! Sprzedaliśmy tysiące naszych zlewów Klientom z Polski i krajów europejskich.