Baterie kuchenne retro 

Baterie kuchenne retro

Baterie kuchenne w stylu retro

Styl retro zdobywa coraz większą popularność. To nietypowa odmiana od chłodnego minimalizmu czy wszechobecnego designu skandynawskiego. Kuchnia w stylu retro wymaga jednak spójnego wystroju, w którym całe wyposażenie będzie oddawało zamysł wystroju. Doskonale wiemy, jak ciężko znaleźć oryginalną armaturę, która połączy w sobie niezwykły wygląd z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. W ofercie Primagran posiadamy baterie retro, które pozwolą zaaranżować wyjątkowe wnętrze w stylu vintage.

Baterie kuchenne w stylu retro pasują także do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym czy angielskim. Stylizowane korki oraz wyprofilowana wylewka dodadzą każdej kuchni wyjątkowego charakteru. Naszą armaturę łatwo skomponować z każdym modelem granitowych zlewozmywaków, niezależnie od ilości komór. Bateria ma elegancki czarny kolor, który umożliwia stworzenie wielu oryginalnych kompozycji oraz współgra z innymi elementami wyposażenia strefy zmywania.

Dbamy, by nasza armatura wyróżniała się nie tylko estetycznym wyglądem, ale także ponadprzeciętną wytrzymałością. Baterie retro wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają ich bezawaryjne działanie nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Solidny korpus z mosiądzu cechuje się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz odpornością na korozję. Z kolei głowica wykonana jest z twardej ceramiki. Armatura kuchenna w stylu retro została dodatkowo wyposażona w obrotową wylewkę oraz wygodny uchwyt, dzięki którym znacząco wzrasta komfort codziennego użytkowania.

Bateria retro może być zainstalowana zarówno na blacie roboczym, jak i bezpośrednio na powierzchni zlewu. Samodzielny montaż armatury jest bezproblemowy, a dużą pomocą jest załączona do zestawu instrukcja oraz zestaw wężyków podłączeniowych. Polecamy również dostępne w naszym sklepie akcesoria kuchenne, takie jak dozownik na płyn do mycia naczyń, które wspólnie z baterią kuchenną stworzą spójny zestaw. Odmień oblicze swojej kuchni z produktami Primagran - zapraszamy do kontaktu!

Filtruj

Kolor