Baterie granitowe 

Baterie granitowe

Stylowe granitowe baterie kuchenne

Baterie granitowe Primagran to połączenie stylowego wyglądu, funkcjonalności oraz wysokiej trwałości. Szeroki wybór modeli w klasycznych kolorach pozwala na idealne dopasowanie ze zlewozmywakiem i stworzenie stylowego, spójnego zestawu. Nasze produkty z wysoko umieszczonym perlatorem oraz wyciąganą wylewką, świetnie sprawdzają się w połączeniu z granitowym zlewem półtora- lub dwukomorowym. Natomiast baterie z perlatorem umieszczonym na niskim poziomie to doskonałe rozwiązanie dla zlewozmywaków jednokomorowych, ale nie tylko.

Solidne i funkcjonalne uchwyty do odkręcania i regulowania temperatury wody, mogą być umieszczone w różnych konfiguracjach - na szczycie, bocznie lub frontalnie, co pozwala na intuicyjne i komfortowe zmywanie. Armatura kuchenna Primagran jest niezwykle odporna na uszkodzenia czy zarysowania, a jej powłoka gwarantuje, że powierzchnia będzie wolna od wszelkich zacieków i odcisków palców. Nasze baterie mogą być montowane na zlewie, ale także bezpośrednio na powierzchni blatu roboczego. Profile wylewek o różnych kształtach, dają możliwość dopasowania poszczególnych modeli do różnych wystrojów kuchni. Zaokrąglone, świetnie komponują się z wieloma kuchennymi aranżacjami, zarówno klasycznymi, jak i nowoczesnymi. Baterie z wylewką o geometrycznych kształtach, doskonale wpasowują się w klimat modernistyczny.

Klasyczne kolory takie jak biel, beż, szarość czy ciemny grafit, dają nieskończenie wiele możliwości aranżacyjnych. Chromowane elementy dopasowane są kolorystycznie do wszystkich pozostałych akcesoriów dostępnych w naszym sklepie: syfonu z korkiem automatycznym lub dozownika na płyn. Stylowa bateria kuchenna granitowa to coś więcej niż tylko element kuchennego wyposażenia. W zależności od koncepcji aranżacyjnej może stanowić idealnie dopasowany element całości lub być jej głównym bohaterem. Jeśli potrzebujesz informacji na temat naszych produktów - zapraszamy do kontaktu z nami!

Filtruj

Wylewka wyciągana
Elastyczna wylewka