Bateria kuchenna PRIMA G4000 Podokienna Matowa Stal

2 lata

100 dni

249,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Opis produktu

Klasyczna bateria podokienna w kolorze matowej stali, dedykowana jest kuchniom, w których zlewozmywak znajduje się tuż pod oknem. Dzięki składanej wylewce,  uzyskamy swobodny dostęp do kuchennego okna np. podczas mycia szyb, jak i wietrzeniu pomieszczenia. Bateria podokienna jest modelem jednouchwytowym z regulatorem wody ciepło – zimno. Rozwiązania te sprawiają, że sprzęt pozwala na ekonomiczne i ekologiczne korzystanie z wody w kuchni.

Uniwersalny kolor matowej stali sprawia, że bateria pasuje do zlewozmywaków granitowych w każdym kolorze. Prosty i surowy kształt armatury najlepiej łączyć ze zlewami utrzymanymi w stylistyce nowoczesnej, skandynawskiej oraz minimalistycznej. Bateria podokienna sprawdzi się również w kuchniach o bardziej tradycyjnym i eleganckim stylu.

Niepowtarzalny design to tylko jedna z zalet baterii podokiennej Primagran. Model ten zaliczany jest do niezwykle solidnych i wytrzymałych. Korpus baterii wykonany jest z wysokiej klasy mosiądzu, a głowica z ceramiki. Zastosowanie takich materiałów oznacza, że bateria podokienna odporna jest na wszelkie przebarwienia, zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Bateria podokienna przeznaczona jest do montażu w zlewozmywaku. Jej instalacja wymaga standardowego otworu o średnicy 35 mm. Pasuje do wszystkich zlewów marki Primagran.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):23 cm
Wysokość od blatu do perlatora:27 cm
Wysokość baterii:34 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Kolor:Matowa stal
Wylewka wyciągana:Nie
Rys. techniczny
  • PRIMA G4000 Podokienna Inox

Napisz opinię do produktu

Bateria kuchenna PRIMA G4000 Podokienna Matowa Stal

Bateria kuchenna PRIMA G4000 Podokienna Matowa Stal

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

ponad 8000 opinii

napisz opinię