Oryginalny wygląd, praktyczność i ponadczasowy styl – wszystko to łączy baterię kuchenną. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, z elastyczną wylewką oraz głowicą ceramiczną zapewnia komfortową pracę w kuchni. Bateria Primagran® 2000 dostępna jest w kolorze czarnym z chromowanymi wykończeniami. Doskonale prezentuje się w połączeniu z granitowymi...

Bateria Kuchenna Primagran® 2000 Chrom

2 lata

100 dni

499,00 zł brutto
-150,00 zł

dostępny349,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.91 / 5 (888 opinii)
Opis produktu

Oryginalny wygląd, praktyczność i ponadczasowy styl – wszystko to łączy baterię kuchenną. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, z elastyczną wylewką oraz głowicą ceramiczną zapewnia komfortową pracę w kuchni.

Bateria Primagran® 2000 dostępna jest w kolorze czarnym z chromowanymi wykończeniami. Doskonale prezentuje się w połączeniu z granitowymi zlewozmywakami w kolorze czarnym, grafitowym oraz szarym. Taki zestaw będzie dobrze komponował się również z akcesoriami przeznaczonymi do strefy zmywania, czyli korkiem automatycznym oraz dozownikiem na płyn do mycia naczyń. Design baterii kuchennej Bateria Primagran® 2000 w kolorze czarnym bardzo dobrze wpisuje w styl minimalistyczny, nowoczesny, industrialny oraz retro.

Niebanalny wygląd to nie jedyna zaleta baterii kuchennej Bateria Primagran® 2000. Jej użytkownicy doceniają ją przede wszystkim za funkcjonalność. Obrotowa i elastyczna wylewka zapewnia najwyższy komfort pracy. Bateria posiada rozległy zasięg kranu (wylewki), który wynosi 220 mm, a  także niezwykle wygodną i estetyczną wylewkę, która obraca się o 360 stopni.

Bateria Primagran® 2000 oprócz niesztampowego designu i praktycznej konstrukcji jest również niezwykle trwałym kuchennym sprzętem. Mosiężny korpus oznacza podwyższoną odporność na uszkodzenia i wysoką temperaturę.  Niezwykle trwała jest również ceramiczna głowica baterii, dzięki  czemu  bateria będzie służyć nam długie lata.

Instalacja baterii nie jest trudna, można ją wykonać na dwa sposoby: w blacie roboczym lub w zlewie. W przypadku montażu baterii w zlewozmywaku Primagran wykonywany jest fabrycznie otwór o średnicy 35 mm.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):22 cm
Wysokość od blatu do perlatora:16,5 cm
Wysokość baterii:45 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):1/2"
Kolor:Chrom z czarnymi elementami
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Nie
Elastyczna wylewka:Tak
Rys. techniczny
  • g2000

Napisz opinię do produktu

Bateria Kuchenna Primagran® 2000 Chrom

Bateria Kuchenna Primagran® 2000 Chrom

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

logo_PRG

gwiazdki

ponad 8000 opinii

Ceneo_badges

napisz opinię:

CENEO_button