Bateria Primagran® 3500 to ciekawy i oryginalny sprzęt. Spośród kuchennej armatury wyróżnia się elastyczną wylewką, czyli tzw. giętkim kranem. Niesztampowy wygląd pozwala na zastosowanie jej w kuchniach modern, industrialnych czy nowoczesnych. Bateria z giętką wylewką dzięki swojemu designowi urozmaici także wnętrza inspirowane klasyką i tradycją,...

Bateria kuchenna Primagran® 3500 czarna

299,00 zł brutto
-100,00 zł

dostępny199,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.80 / 5 (4546 opinii)
Opis produktu

Bateria Primagran® 3500 to ciekawy i oryginalny sprzęt. Spośród kuchennej armatury wyróżnia się elastyczną wylewką, czyli tzw. giętkim kranem. Niesztampowy wygląd pozwala na zastosowanie jej w kuchniach modern, industrialnych czy nowoczesnych. Bateria z giętką wylewką dzięki swojemu designowi urozmaici także wnętrza inspirowane klasyką i tradycją, przełamując konwencjonalny klimat. Model Primagran® 3500 występuje w kolorze czarnym i najczęściej łączony jest ze zlewozmywakiem o tej samej barwie. Szukając jednak ciekawych rozwiązań, baterię do kuchni Primagran® 3500 można połączyć ze zlewem białym, szarym czy grafitowym.

Bateria 3500 wyprodukowana jest z wysokiej klasy materiałów, na które obowiązuje 2-letnia gwarancja producenta. Zewnętrzne elementy baterii kuchennej są odporne na zanieczyszczenia, zmiany temperatur, działanie środków czyszczących oraz odciski palców. Zastosowane rozwiązania technologiczne zapewniają natomiast wygodną pracę w obrębie strefy zmywania. Do udogodnień zastosowanych w baterii Primagran® 3500 zalicza się obrotowa wylewka, ergonomiczny uchwyt regulujący oraz klasa A przepływu wody (pozwalająca na dużą oszczędność).

Bateria sprzedawana jest w zestawie z elementami montażowymi oraz instrukcją krok po kroku. Pozwalają one na samodzielną instalację armatury kuchennej w otworze zlewozmywaka (w zlewach Primagran wykonywany jest on fabrycznie i ma średnicę 35 mm) lub w blacie roboczym.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):22 cm
Wysokość od blatu do perlatora:22 cm
Wysokość baterii:37,5 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):3/8"
Kolor:Czarny
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Nie
Rys. techniczny
  • Rysunek techniczny Prima 3500

Napisz opinię do produktu

Bateria kuchenna Primagran® 3500 czarna

Bateria kuchenna Primagran® 3500 czarna

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

logo_PRG

gwiazdki

ponad 8000 opinii

Ceneo_badges

napisz opinię:

CENEO_button