Nowoczesna Bateria Primagran® ROY 1000 w kolorze czarnym to uzupełnienie stref zmywania zaaranżowanych w kuchniach minimalistycznych, nowoczesnych czy glamour. Elegancki wygląd, ponadczasowy wzór oraz uniwersalny kolor łączą się z praktycznością i wygodą użytkowania modelu ROY. Bateria wyposażona jest w funkcjonalną obrotową wylewkę. Dzięki temu praca w kuchennej strefie zmywania jest prosta i komfortowa. Z pomocą baterii Primagran® ROY 1000 można myć większe i mniejsze naczynia, płukać produkty spożywcze. Wysoki komfort pracy w przypadku modelu Primagran® ROY 1000 zapewnia również jeden, ergonomiczny uchwyt pozwalający na regulację strumienia i temperatury wody. Bateria Primagran® ROY wykonana jest w wysokiej jakości mosiądzu i pokryta powłoka w kolorze czarnym, która odporna jest na przebarwienia, wysoką temperaturę, uszkodzenia mechaniczne. Solidność i trwałość armatury zapewnia również ceramiczna głowica. Zastosowane w baterii Primagran® ROY 1000 materiały są bezpieczne i gwarantują długotrwałą satysfakcje z użytkowania. Dla podwyższenia praktyczności strefy zmywania razem z baterią Primagran® ROY 1000 warto zastosować syfon automatyczny oraz dozownik na płyn do mycia naczyń. Baterię zlewozmywakową Primagran® ROY 1000 można zamontować samodzielnie w blacie roboczym lub w 35 mm otworze montażowym wyciętym w zlewozmywaku. Instalacja baterii jest prosta i można jej dokonać samodzielnie.  

Bateria Primagran® ROY 1000 Czarna

2 lata

100 dni

349,00 zł brutto
-200,00 zł

149,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.95 / 5 (811 opinii)
Opis produktu

Nowoczesna Bateria Primagran® ROY 1000 w kolorze czarnym to uzupełnienie stref zmywania zaaranżowanych w kuchniach minimalistycznych, nowoczesnych czy glamour. Elegancki wygląd, ponadczasowy wzór oraz uniwersalny kolor łączą się z praktycznością i wygodą użytkowania modelu ROY. Bateria wyposażona jest w funkcjonalną obrotową wylewkę. Dzięki temu praca w kuchennej strefie zmywania jest prosta i komfortowa. Z pomocą baterii Primagran® ROY 1000 można myć większe i mniejsze naczynia, płukać produkty spożywcze. Wysoki komfort pracy w przypadku modelu Primagran® ROY 1000 zapewnia również jeden, ergonomiczny uchwyt pozwalający na regulację strumienia i temperatury wody.

Bateria Primagran® ROY wykonana jest w wysokiej jakości mosiądzu i pokryta powłoka w kolorze czarnym, która odporna jest na przebarwienia, wysoką temperaturę, uszkodzenia mechaniczne. Solidność i trwałość armatury zapewnia również ceramiczna głowica. Zastosowane w baterii Primagran® ROY 1000 materiały są bezpieczne i gwarantują długotrwałą satysfakcje z użytkowania. Dla podwyższenia praktyczności strefy zmywania razem z baterią Primagran® ROY 1000 warto zastosować syfon automatyczny oraz dozownik na płyn do mycia naczyń.

Baterię zlewozmywakową Primagran® ROY 1000 można zamontować samodzielnie w blacie roboczym lub w 35 mm otworze montażowym wyciętym w zlewozmywaku. Instalacja baterii jest prosta i można jej dokonać samodzielnie.

 

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):22 cm
Wysokość od blatu do perlatora:22,5 cm
Wysokość baterii:27 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):3/8"
Kolor:Czarny
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Nie
Rys. techniczny
  • ROY 1000

Napisz opinię do produktu

Bateria Primagran® ROY 1000 Czarna

Bateria Primagran® ROY 1000 Czarna

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Opinie konsumentów

Bezpieczna dostawa


Bezpieczny zakup