Wyciągana i obrotowa wylewka, solidny korpus i wysokiej jakości głowica to cechy wyróżniające baterię kuchenną Primagran® 7000. Armatura dostępna jest w kolorze czarnym i tworzy doskonały zestaw ze zlewozmywakami w ciemnych odcieniach. Bardzo dobrze sprawdzi się też jako kontrastujący element w kuchniach skandynawskich, gdzie króluje głównie biel....

Bateria kuchenna Primagran® 7000 czarna

-150,00 zł
Bateria kuchenna Prima 7000 czarna Zobacz większe

2 lata

100 dni

499,00 zł brutto
-150,00 zł

dostępny349,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.77 / 5 (2788 opinii)
Opis produktu

Wyciągana i obrotowa wylewka, solidny korpus i wysokiej jakości głowica to cechy wyróżniające baterię kuchenną Primagran® 7000. Armatura dostępna jest w kolorze czarnym i tworzy doskonały zestaw ze zlewozmywakami w ciemnych odcieniach. Bardzo dobrze sprawdzi się też jako kontrastujący element w kuchniach skandynawskich, gdzie króluje głównie biel.

Wysokość, a także zasięg kranu w baterii Primagran® 7000 pozwala na wygodne mycie naczyń, nawet tych o większych gabarytach. Aby podwyższyć komfort prac w strefie zmywania, armatura została wyposażona w ergonomiczny uchwyt. Z jego pomocą można prosto i szybko regulować temperaturę oraz wielkość strumienia wody w baterii.

Armatura kuchenna Primagran to solidny sprzęt, który będzie służył przez lata. Wykonana jest ona z wysokiej klasy surowców. Bateria Primagran® 7000 posiada mosiężny korpus pokryty elegancką czarną powłoką oraz niezwykle trwałą głowicę ceramiczną. Objęta jest 2-letnią gwarancją, która potwierdza jej wytrzymałość. Granitowa bateria kuchenna jest łatwa w pielęgnacji. Aby na długie lata zachowała swój pierwotny wygląd, wystarczą podstawowe czynności czyszczące z użyciem wody i płynu.

Bateria Primagran® 7000 czarna idealnie dopasowana jest do naszych zlewozmywaków granitowych. Można połączyć ją z modelami jedno, półtora lub dwukomorowymi. Sprawdza się również jako armatura do zlewów narożnych. Baterię Primagran® 7000 można zamontować na blacie roboczym lub w zlewie. Samodzielna instalacja możliwa jest w oparciu o dołączoną do baterii instrukcję, zestaw mocujący oraz wężyki.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):21 cm
Wysokość od blatu do perlatora:18 cm
Wysokość baterii:43,5 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):3/8"
Kolor:Czarny
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Tak
Rys. techniczny
  • Rys techniczny Prima 7000

Napisz opinię do produktu

Bateria kuchenna Primagran® 7000 czarna

Bateria kuchenna Primagran® 7000 czarna

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

logo_PRG

gwiazdki

ponad 8000 opinii

Ceneo_badges

napisz opinię:

CENEO_button