Bateria zlewozmywakowa Primagran® 8000 w kolorze czarnym to stylowy model o minimalistycznym designie. Dzięki praktycznej wylewce w kształcie litery „L” doskonale wpisuje się w klimat nowocześnie zaaranżowanych kuchni oraz tych czerpiących ze stylu industrialnego. Ten odcień idealnie pasuje do wszystkich zlewów granitowych Primagran w kolorze czarnym....

Bateria kuchenna Primagran® 8000 czarna

2 lata

100 dni

299,00 zł brutto
-100,00 zł

dostępny199,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.94 / 5 (4419 opinii)
Opis produktu

Bateria zlewozmywakowa Primagran® 8000 w kolorze czarnym to stylowy model o minimalistycznym designie. Dzięki praktycznej wylewce w kształcie litery „L” doskonale wpisuje się w klimat nowocześnie zaaranżowanych kuchni oraz tych czerpiących ze stylu industrialnego. Ten odcień idealnie pasuje do wszystkich zlewów granitowych Primagran w kolorze czarnym. Jednak równie doskonale może kontrastować z pozostałymi odcienami np. w kolorze białym.

Niewielkie, chromowane elementy baterii współgrają z innymi częściami kuchennego zlewozmywaka np. korkiem automatycznym lub dozownikiem na płyny, które można znaleźć w ofercie Primagran.

Oprócz eleganckiego designu bateria kuchenna Primagran® 8000 zapewnia również komfort użytkowania. Wysoko umieszczona obrotowa wylewka pozwala na komfortowe zmywanie naczyń, a solidne pokrętło umożliwia swobodną regulację ciepłej i zimnej wody. Powłoka baterii pozwoli zapomnieć o nieestetycznych zaciekach od wody i odciskach palców. Jest także niezwykle odporna na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Dodatkowo, bateria nie wymaga czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Przy zakupie baterii on-line otrzymasz aż 2-letnią gwarancję. Znajdź odpowiedni model zlewozmywaka granitowego Primagran i skomponuj niezawodny zestaw do twojej kuchni w rozsądnej cenie.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):18 cm
Wysokość od blatu do perlatora:24 cm
Wysokość baterii:26 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):1/2"
Kolor:Czarny
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Nie
Dostępność:Bardzo duża
Rys. techniczny
  • Rysunek techniczny Prima 8000 Cz

Napisz opinię do produktu

Bateria kuchenna Primagran® 8000 czarna

Bateria kuchenna Primagran® 8000 czarna

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

logo_PRG

gwiazdki

ponad 8000 opinii

Ceneo_badges

napisz opinię:

CENEO_button