Bateria kuchenna Primagran® 2500 czarna to model sztorcowy, dedykowany kuchniom nowoczesnym i minimalistycznym. Połączenie czarnego z chromem doskonale będzie pasować do zlewozmywaków Primagran zarówno w odcieniach ciemnych, jak i kolorach beżowym czy białym. Bateria Primagran® 2500 czarna nie tylko dobrze współgra ze zlewozmywakami, ale i z dodatkowymi...

Bateria kuchenna Primagran® 2500 czarna

2 lata

100 dni

299,00 zł brutto
-100,00 zł

dostępny199,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.92 / 5 (576 opinii)
Opis produktu

Bateria kuchenna Primagran® 2500 czarna to model sztorcowy, dedykowany kuchniom nowoczesnym i minimalistycznym. Połączenie czarnego z chromem doskonale będzie pasować do zlewozmywaków Primagran zarówno w odcieniach ciemnych, jak i kolorach beżowym czy białym. Bateria Primagran® 2500 czarna nie tylko dobrze współgra ze zlewozmywakami, ale i z dodatkowymi akcesoriami do strefy zmywania takimi jak korki automatyczne oraz dozowniki na płyn.

Atrakcyjny i stylowy design nie jest jedyną zaletą armatury kuchennej Primagran. Bateria Primagran® 2500 czarna stworzona została z solidnego, mosiężnego korpusu, który pokryty jest chromem. Ruchoma wylewka w kształcie litery L posiada natomiast trwałą w użytkowaniu ceramiczną głowicę. Te elementy budowy armatury sprawiają, że nasi klienci otrzymują trwały sprzęt na lata, który jest dodatkowo wygodny w użyciu. Obrotowa wylewka, a także ergonomiczny uchwyt termoregulacyjny sprawiają, że bateria jest komfortowa w użytkowaniu. Pozwala na proste regulowanie strumienia i temperatury wody, którą umyje się nawet wielkogabarytowe naczynia, garnki czy patelnie. Panie domu docenią również to, że baterię kuchenną Primagran® 2500 łatwo jest utrzymać w czystości. Wykonana z wysokiej jakości powłoka odporna jest na przebarwienie i wysoką temperaturę. Do codziennej pielęgnacji wystarczy używać wody z płynem.

Bateria przeznaczona jest do samodzielnego montażu w zlewozmywaku lub na blacie roboczym. Wszystkie elementy potrzebne do instalacji zawarte są w wysłanym zestawie.

Uwaga. Przez wzgląd na rozmiar, baterii nie polecamy do modelu zlewozmywaka Oslo, Valencia 1.5, Katania.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):16,5 cm
Wysokość od blatu do perlatora:28 cm
Wysokość baterii:31 cm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):3/8"
Kolor:Czarny
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Nie
Rys. techniczny
  • Rysunek techniczny Prima 2500

Napisz opinię do produktu

Bateria kuchenna Primagran® 2500 czarna

Bateria kuchenna Primagran® 2500 czarna

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

logo_PRG

gwiazdki

ponad 8000 opinii

Ceneo_badges

napisz opinię:

CENEO_button