Bateria Kuchenna PRIMA G1000 Chrom

2 lata

100 dni

319,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Opis produktu

Nowoczesna i stylowa bateria  Prima G1000 chromowana jest idealnym uzupełnieniem kuchennej strefy zmywania w stylu modernistycznym, industrialnym, skandynawskim oraz minimalistycznym. Pasuje do prostych zlewozmywaków o surowych krawędziach. Dzięki chromowemu kolorowi bez problemu można łączyć ją ze zlewozmywakiem o każdej barwie. Dobrze będzie też współgrać z innymi akcesoriami przeznaczonymi do strefy zmywania: młynkiem do rozdrabniania odpadków, korkiem automatycznym oraz dozownikiem na płyn do mycia naczyń.

Bateria Prima G1000 zapewnia kuchennej strefie zmywania nie tylko estetyczny wygląd, ale i funkcjonalność. Dzięki wyciąganej wylewce, możliwe jest mycie dużych  naczyń i garnków, wygodne płukanie produktów spożywczych oraz opłukiwanie komór zlewozmywaka po zakończonej pracy. Wyciągana wylewka to nie tylko komfort pracy w obrębie zlewozmywaka, ale i poza nim. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii bateria umożliwia precyzyjną regulację przepływu wody oraz jej temperatury.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości chromu bateria Prima G1000 chromowana odporna jest na odbarwienia i zmatowienia. Charakteryzuje się ona niezwykłą trwałością i solidnością, którą dodatkowo podwyższa ceramiczny zawór. Takie wykonanie sprawia, że bateria  Prima G1000 Chromowana, jest sprzętem spełniającym najwyższe wymagania. 

Baterię kuchenną Prima G1000 wymaga otworu montażowego o średnicy 35 mm. Można zamontować ją na dwa sposoby: w blacie kuchennym lub w specjalnym otworze w zlewozmywaku.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):24,5 cm
Wysokość od blatu do perlatora:29 cm
Wysokość baterii:31,5 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe:3/8"
Kolor:Chrom
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Tak
Rys. techniczny
  • g1000

Napisz opinię do produktu

Bateria Kuchenna PRIMA G1000 Chrom

Bateria Kuchenna PRIMA G1000 Chrom

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

ponad 8000 opinii

napisz opinię