Model baterii kuchennej 7500 łączy w sobie nowoczesność z klimatem vintage. Doskonale sprawdzi się w kuchni modern, jak i tej stylizowanej czy retro. Bateria zachwyca niecodziennym designem i oryginalnym kształtem. Montując ją, podkreśla się wygląd każdej kuchni. Czarny kolor baterii kuchennej Primagran® 7500 sprawia, że doskonale prezentuje się w...

Bateria kuchenna Primagran® 7500 czarna

-150,00 zł
Bateria kuchenna Prima 7500 czarna Zobacz większe
449,00 zł brutto
-150,00 zł

dostępny299,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.89 / 5 (1993 opinii)
Opis produktu

Model baterii kuchennej 7500 łączy w sobie nowoczesność z klimatem vintage. Doskonale sprawdzi się w kuchni modern, jak i tej stylizowanej czy retro. Bateria zachwyca niecodziennym designem i oryginalnym kształtem. Montując ją, podkreśla się wygląd każdej kuchni. Czarny kolor baterii kuchennej Primagran® 7500 sprawia, że doskonale prezentuje się w połączeniu ze zlewozmywakiem w kolorze czarnym lub grafitowym. Szukając kontrastowości w kuchni, armaturę można połączyć ze zlewami w jasnych barwach. Bateria Primagran® 7500 pasuje do dużych zlewów granitowych, a także doskonale współgra z takimi akcesoriami jak młynek do rozdrabniania odpadów, automatyczny korek, dozownik na płyn do mycia naczyń. Nie pasuje do małych zlewów jak Ryga i Oslo oraz narożnych Katania i Monaco.

 

Model 7500 to bateria sztorcowa jednouchwytowa. Jeden uchwyt zapewnia wygodną i ergonomiczną regulację strumienia oraz temperatury wody. Na komfort pracy z baterią Primagran® 7500 czarną wpływa także duży zasięg kranu oraz obrotowa i wyciągana wylewka. Te rozwiązania sprawiają, że z pomocą baterii zlewozmywakowej 7500 można myć wielkogabarytowe naczynia, garnki i patelnie.

 

Model baterii zlewozmywakowej 7500 czarnej to rozwiązanie dla osób, które poszukują w kuchni solidności. Trwałość i wytrzymałość sprzętu zapewniają mosiężny korpus oraz ceramiczna wylewka. Bateria Primagran® 7500 czarna posiada atest PZH oraz 2-letnią gwarancję.

 

Bateria przeznaczona jest do montażu w blacie roboczym lub bezpośrednio w zlewie. Montażu w zlewozmywaku dokonuje się w fabrycznie wykonanym otworze o średnicy 35 mm. Instalacja jest prosta i można przeprowadzić ją samodzielnie.

Uwaga. Przez wzgląd na rozmiar, baterii nie polecamy do modelu zlewozmywaka Ryga, Oslo, Katania, Monaco.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):27 cm
Wysokość od blatu do perlatora:16,5 cm
Wysokość baterii:52 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):3/8"
Kolor:Czarny
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Tak
Rys. techniczny
  • Rysunek techniczny Prima 7500

Napisz opinię do produktu

Bateria kuchenna Primagran® 7500 czarna

Bateria kuchenna Primagran® 7500 czarna

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

logo_PRG

gwiazdki

ponad 8000 opinii

Ceneo_badges

napisz opinię:

CENEO_button