Nawiązująca do stylistyki retro bateria kuchenna Primagran® 7500 chrom to połączenie solidności i niebanalnego designu. Ta oryginalna armatura kuchenna idealnie sprawdzi się zarówno w kuchniach stylizowanych, jak i nowoczesnych. Z racji tego, że utrzymana jest w odcieniu chromu, pasuje do każdego koloru naszych zlewozmywaków i będzie tworzyć z nimi...

Bateria kuchenna Primagran® 7500 chrom

-150,00 zł
Bateria kuchenna Prima 7500 chrom Zobacz większe
449,00 zł brutto
-150,00 zł

dostępny299,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.82 / 5 (1127 opinii)
Opis produktu

Nawiązująca do stylistyki retro bateria kuchenna Primagran® 7500 chrom to połączenie solidności i niebanalnego designu. Ta oryginalna armatura kuchenna idealnie sprawdzi się zarówno w kuchniach stylizowanych, jak i nowoczesnych. Z racji tego, że utrzymana jest w odcieniu chromu, pasuje do każdego koloru naszych zlewozmywaków i będzie tworzyć z nimi eleganckie, estetyczne zestawy. Strefę zmywania z baterię Prima 7500 uzupełnić można również o takie akcesoria jak chromowane dozowniki na płyn do mycia naczyń lub korki automatyczne. Na specjalne życzenie w zlewozmywaki Primagran zostanie wykonany dodatkowy otwór na tego typu gadżety.

Jako model sztorcowy bateria Primagran® 7500 jest funkcjonalnym sprzętem. Wygodę użytkowania zapewnia również duży zasięg kranu, obrotowa oraz wyciągana wylewka. Funkcjonalności te sprawiają, że z pomocą baterii Primagran® 7500 umyje się wielkogabarytowe naczynia i garnki, opłucze produkty spożywcze i bezproblemowo umyje komory zlewozmywaka po zakończonej pracy. Elementy konstrukcyjne, w które wyposażona jest armatura, umożliwiają komfortową pracę zarówno w obrębie komór zlewozmywaka, jak i wokół nich.

Funkcjonalność baterii Primagran® 7500 połączona jest z jej solidnością. Za trwałość sprzętu odpowiada mosiężny korpus oraz ceramiczna wylewka. Armatura posiada atest PZH oraz 2-letnią gwarancję.

Bateria przeznaczona jest do montażu w blacie roboczym lub bezpośrednio w zlewie. Montażu w zlewozmywaku dokonuje się przez fabrycznie wykonany w nim otwór o średnicy 35 mm. Instalacja jest prosta i można przeprowadzić ją samodzielnie.

Uwaga. Przez wzgląd na rozmiar, baterii nie polecamy do modelu zlewozmywaka Ryga, Oslo, Katania, Monaco.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):27 cm
Wysokość od blatu do perlatora:16,5 cm
Wysokość baterii:52 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):3/8"
Kolor:Chrom
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Tak
Rys. techniczny
  • Rysunek techniczny Prima 7500

Napisz opinię do produktu

Bateria kuchenna Primagran® 7500 chrom

Bateria kuchenna Primagran® 7500 chrom

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

logo_PRG

gwiazdki

ponad 8000 opinii

Ceneo_badges

napisz opinię:

CENEO_button