Prosta w formie, minimalistyczna bateria kuchenna Primagran® 3000 Chrom to propozycja dla wielbicieli stylowej klasyki, stylu skandynawskiego, modernistycznego i industrialnego. Uniwersalny kolor pozwala łączyć armaturę ze zlewozmywakami w różnych kolorach od standardowej bieli, przez rustykalny beż, aż do eleganckich czerni. Chromowany kolor baterii...

Bateria kuchenna Primagran® 3000 Chrom

2 lata

100 dni

349,00 zł brutto
-100,00 zł

dostępny249,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.94 / 5 (1091 opinii)
Opis produktu

Prosta w formie, minimalistyczna bateria kuchenna Primagran® 3000 Chrom to propozycja dla wielbicieli stylowej klasyki, stylu skandynawskiego, modernistycznego i industrialnego. Uniwersalny kolor pozwala łączyć armaturę ze zlewozmywakami w różnych kolorach od standardowej bieli, przez rustykalny beż, aż do eleganckich czerni. Chromowany kolor baterii Primagran® 3000 pozwala komponować ją z praktycznymi akcesoriami do strefy zmywania takimi jak dozownik na mydło i automatyczny syfon.

Estetyczny wygląd baterii Primagran® 3000 Chrom to nie jedyna jej zaleta. Jest ona trwałym sprzętem, wykonanym z najwyższej jakości materiałów. Za jej solidność odpowiada mosiężny korpus, pokryty chromowaną powłoką oraz ceramiczna głowica. Zastosowanie tych rozwiązań gwarantuje niezawodność sprzętu, która potwierdzona jest 2 – letnią gwarancją. Bateria wykazuje dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia, szoki temperaturowe, a także na odciski palców. Po skończonej pracy w strefie zmywania baterię łatwo i szybko można umyć stosując standardowe środki czyszczące i pielęgnujące.

Bateria Primagran® 3000 Chrom jest modelem jednouchwytowym z wyciąganą i obrotową wylewką. Jeden poręczny uchwyt umożliwia regulację strumienia oraz temperatury wody. Duży zasięg kranu umożliwia komfortowe mycie naczyń, garnków i patelni oraz przygotowywanie produktów spożywczych do gotowania. Armaturę można zamontować w blacie roboczym lub bezpośrednio w zlewie.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):21,5 cm
Wysokość od blatu do perlatora:28.5 cm
Wysokość baterii:31 cm
Otwór montażowy:35mm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):50 cm
Kolor:Chrom
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Tak
Dostępność:Bardzo duża
Rys. techniczny
  • Rysunek techniczny Prim 3000 Bi

Napisz opinię do produktu

Bateria kuchenna Primagran® 3000 Chrom

Bateria kuchenna Primagran® 3000 Chrom

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

logo_PRG

gwiazdki

ponad 8000 opinii

Ceneo_badges

napisz opinię:

CENEO_button