Bateria Primagran® 2500 w wersji chromowanej to dodatek doskonały do każdej eleganckiej kuchni. Charakteryzuje się ona minimalistycznym designem, który bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich, nowoczesnych, a także urządzonych na modłę industrialną. Dzięki swojemu oszczędnemu wyglądowi baterie można także zastosować w kuchniach klasycznych,...

Bateria kuchenna Primagran® 2500 chrom

2 lata

100 dni

299,00 zł brutto
-100,00 zł

dostępny199,00 zł brutto

  • Tak
  • Nie
Dodatkowe otwory X
Dodatkowe otwory Otwórz
X Otwórz
Ocena produktu
4.76 / 5 (4583 opinii)
Opis produktu

Bateria Primagran® 2500 w wersji chromowanej to dodatek doskonały do każdej eleganckiej kuchni. Charakteryzuje się ona minimalistycznym designem, który bardzo dobrze sprawdzi się we wnętrzach skandynawskich, nowoczesnych, a także urządzonych na modłę industrialną. Dzięki swojemu oszczędnemu wyglądowi baterie można także zastosować w kuchniach klasycznych, gdzie chce się uniknąć nadmiaru form i zdobień. Chromowana powłoka sprawia, że bateria Primagran® 2500 może być połączona ze zlewozmywakiem w odcieniu bieli, beżu, grafitu, czerni czy szarości – z każdym będzie tworzyła zgrany duet.

Wysoka jakość zastosowanych materiałów wpływa pozytywnie nie tylko na wygląd armatury kuchennej, ale także na jej trwałość. Bateria Primagran® 2500 chrom wyposażona jest w trwałą ceramiczną głowicę, mosiężny korpus oraz ergonomiczny uchwyt do regulowania wielkości i temperatury strumienia wody. Komfort pracy w strefie zmywania z baterią Primagran® 2500 podwyższa obrotowa wylewka. Ułatwi ona korzystanie ze zlewozmywaka, szczególnie tego dwukomorowego.

Bateria Primagran® 2500 chrom to również ekonomiczne i proekologiczne rozwiązanie do kuchni. Posada ona klasę A, dzięki czemu pozwala na znaczną oszczędność wody, a także kwalifikowana jest w III grupie akustycznej, co oznacza, że jej praca nie jest głośna.

Armatura w modelu 2500 to model sztorcowy, który można zamontować na dwa sposoby. Pierwszym jest jej instalacja w otworze wykonanym w zlewie, drugim – w blacie roboczym. Elementy do samodzielnego montażu znajdują się w zestawie wysyłanym wraz z baterią.

Uwaga. Przez wzgląd na rozmiar, baterii nie polecamy do modelu zlewozmywaka Oslo, Valencia 1.5, Katania.

Specyfikacja produktu
Zasięg kranu (wylewki):16,5 cm
Wysokość od blatu do perlatora:28 cm
Wysokość baterii:31 cm
Głowica:Ceramiczna
Korpus:Mosiężny
Wężyki podłączeniowe (GRATIS):3/8"
Kolor:Chrom
Wylewka obrotowa:Tak
Wylewka wyciągana:Nie
Rys. techniczny
  • Rysunek techniczny Prima 2500

Napisz opinię do produktu

Bateria kuchenna Primagran® 2500 chrom

Bateria kuchenna Primagran® 2500 chrom

Oceń nasz produkt

(kliknij ilość gwiazdek)

  • 0/5

Dziękujemy za opinię!

Opinia zostanie dodana, po akceptacji przez moderatora. Dziękujemy!

Jaki zlewozmywak wybrać i jak wykonać jego montaż

chroń swoich Bliskich przed szkodliwymi bakteriami

Lider jakości

Bezpieczna dostawa

Zwrot produktów

Opinie ceneo

logo_PRG

gwiazdki

ponad 8000 opinii

Ceneo_badges

napisz opinię:

CENEO_button