Środki do pielęgnacji zlewozmywaka 

Wyświetla 1 - 3 z 3 produktów

Sortuj:

 • MLECZK-PG

  Środek do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych. Mleczko do czyszczenia zlewów granitowych w każdym kolorze.

  OCENA

  Liczba ocen: 112
 • IMPRE-PG

  Środek do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych. Impregnat do ochrony i konserwacji zlewów kuchennych z granitu. 

  OCENA

  Liczba ocen: 111
 • ANTY

  Oryginalna mieszanka Prima Gran z nanocząsteczkami srebra zapewnia Państwu wysoki poziom antybakteryjności. W odróżnieniu od innych zlewów z ‘powłoką antybakteryjną’ lub ze zwykłymi jonami srebra zlewozmywaki Prima Gran nigdy nie tracą swoich unikalnych właściwości. Dzieje się tak dzięki cząsteczkom srebra, które...

  OCENA

  Liczba ocen: 109Choć zlewy granitowe cechuje najwyższa na rynku trwałość i odporność na uszkodzenia, warto regularnie dbać o ich czystość, zapewniając sobie pełną satysfakcję z wieloletniego użytkowania bez jednej skazy. Specjalne preparaty w ofercie Prima Gran pozwalają w najdoskonalszy sposób pielęgnować zlewozmywaki kuchenne z granitu a także oferowane przez nas granitowe baterie kuchenne. Każdy preparat zawiera dokładną instrukcję użytkowania, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. 

AKCEPTUJ

Nasza strona internetowa używa plików cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawieńprzeglądarki dla plików cookie oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w POLITYCE PRYWATNOŚCI.